درباره تیم ما

مجموعه توریست فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرد. وقتی ایوب کمال‌وند، بنیانگذار این شرکت به دنبال خرید صندلی تاشو مسافرتی برای استفاده شخصی بود و پس از روزها جستجو نتوانست در هیچ مغازه‌ای در تبریز صندلی موردنظرش را پیدا کند؛ ایده تازه‌ای به فکرش رسید. از آنجایی که بنیان‌گذار این شرکت به تولید و نوآوری علاقه فراوانی داشت، شروع به تحقیق درباره نحوه ساخت صندلی‌های تاشو کرد. در نتیجه این تحقیقات دریافت که تمامی صندلی‌های موجود در بازار، تولید کشور چین بوده و هیچ تولیدکننده داخلی صندلی تاشو تولید نمی‌کند. همین مساله کافی بود تا او اقدام به ساخت صندلی‌های تاشو در زیرزمین خانه پدری خود نماید. بنابراین اولین نمونه‌های صندلی تاشو توریست به این ترتیب با کمترین امکانات ممکن تولید شد.

ما در مجموعه توریست درصدد افزایش تعداد محصولات و بالا بردن کیفیت آن‌ها به گونه‎ای که سزاوار مردم عزیز کشورمان باشد، هستیم. همچنین تلاش می‌کنیم خانوارهای بیشتری را تحت پوشش مجموعه خود درآورده و به این ترتیب رسالت اصلی‌مان را که فراهم کردن بازار کار برای هم‌میهنان‌مان است به جای آوریم؛ این امر جز در سایه حمایت و لطف مشتریان عزیزمان ممکن نخواهدبود.

ایوب کمال‌وند بنیان‌گذار و مدیرعامل

طراحی زیبا و شیک

طراحی زیبای صندلی باعث تجربه حس آرامش و لذت در طول زمان کمپ برای شما ایجاد میکند.

ساختار مقاوم و مستحکم

استفاده از مواد اولیه مناسب و باکیفیت موجب افزایش طول عمر صندلی شما میگردد.

کم حجم ، سبک و قابل حمل

اندازه تاشو صندلی کوچک و فضای کمی در صندوق عقب اتومبیل تان اشغال میکند.

درباره محصولات ما

صندلی تاشو توریست محصولی زیبا و کاربردی، با کیفیت ساخت بسیار بالاست که می‌تواند راحتی و آسایش شما را در زمان سفر تامین کند. طبیعت‌گردان به خوبی می‌دانند که در محیط‌های خارج از شهر، پیدا کردن جای مناسب برای نشستن از مهم‌ترین چالش‌های سفر است؛ به همین دلیل این افراد باید صندلی راحتی با قابلیت حمل ساده به همراه داشته باشند. امکان جابجایی راحت صندلی و وجود یک کیف دوشی برای این کار، از مزایای اصلی صندلی تاشو توریست به حساب می‌آید. طراحی مناسب و کاربردی صندلی، سبب شده است که باز و بسته کردن آن به سرعت و سهولت انجام شود. جیب توری روی دسته صندلی، محل مناسبی برای قرار دادن وسایلی مانند بطری آب و نوشابه و یا لیوان است. از دیگر ویژگی‌های این صندلی وجود جیب برای قرار دادن وسایل موردنیاز، در طرفین است. فریم فلزی رنگ استاتیک و پارچه‌ای از جنس آکسفورد، توانسته‌اند مقاومت خوبی برای محصول به وجود آورده و عمر و دوام آن را بسیار بالا ببرند. استحکام صندلی تاشو توریست تا حدی است که فردی با وزن 120 کیلوگرم به راحتی می‌تواند روی آن نشسته و خیالش از بابت مقاومت آن آسوده باشد.

ویژگی‌های منحصربفرد صندلی توریست را می‌توان قرارگیری لوله نگهدارنده تکیه‌گاه صندلی در داخل قطعه پلاستیکی ازجنس PA پلی‌آمید دانست که از اصلی‌ترین خصوصات این پلیمر،استحکام و تحمل ضربه‌پذیری بسیار بالای آن است.

سوالات متداول

آیا در صورت نیاز به قطعات یدکی امکان تهیه آن وجود دارد؟

بله، در شهرهایی که نمایندگی فروش وجود داشته باشد از طریق نمایندگی و در غیر اینصورت بصورت مستقیم از کارخانه به مشتریان ارسال خواهد شد.

تحمل وزن صندلی تا چند کیلو میباشد؟

بطور معمول و استاندارد 120 کیلو تحمل وزن دارد.

جنس مفصل های متصل به اسکلت صندلی پلاستیک هست یا فلز؟

جنس این مفصل ها ترکیبی از پلی پروپیلن و پلی امید هست

داستان ما

 • 1391

  مجموعه توریست فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرد اولین محصول توریست صندلی تاشو بود. این نمونه اولیه کپی شده از یک نمونه صندلی چینی بود که به روش مهندسی معکوس نمونه اولیه تولید شد ولی با تست های ابتدایی این نمونه بدلیل ضعف هایی که در کیفیت و استحکام داشت موفقیت آمیز نبود و نتوانست نظر آقای کمال وند را تامین کند و ایشان بعد از آزمون و خطاهای زیادی که حدود دو سال طول کشید تغییراتی در قالب های اولیه ایجاد و قطعاتی را برای افزایش استحکام صندلی طراحی نمود.

 • 1393

  و بالاخره در سال 1393 نمونه دوم صندلی بصورت موفقیت آمیزی تست شده و تعداد محدودی تولید و به بازار عرضه گردید، این نوع صندلی با ابعاد 60×35×40 و با وزن 1500 گرم با تحمل وزن 70 کیلو در مرحله اولیه تولید گردید تفاوت مهم این نوع صندلی با نمونه اولیه، طراحی قالبی پلاستیکی در تکیه گاه صندلی و در قسمت پشت تکیه گاه بود که دو لوله عمودی پشتی در این قالب جای میگرفت که با این فن آوری و ابتکار مشکل نمونه اولیه و صندلی های مشابه خارجی که لوله های عمود پشتی داخل پارچه ای پرچ میشد و بعد از مدت زمان کوتاهی بدلیل فشار ناشی از وزن کاربر دچار دررفتگی و پارگی میشد و موقع تکیه فشار و ناراحتی به ..... ایجاد میکرد کاملا برطرف شد.

 • 1394

  بعد از عرضه موفقیت آمیز این طرح در بازار نیاز به تولید صندلی با ابعاد بزرگتر احساس شد و در سال 1394 نمونه سوم با ابعاد 65×45×45 با تحمل وزن 80 کیلو و وزن 2000 گرم به بازار ارائه شد و بتدریج با افزایش تعداد مشتریان و تقاضای بازار آقای کمالوند درصدد تولید صندلی بازودار برآمد.

 • 1395

  با طراحی قالب های صندلی بازودار دراوایل سال 1395 اولین نمونه صندلی تاشو بازودار تولید گردید. با شروع تولید صندلی بازودار و عرضه به بازار بتدریج نواقص این مدل نیز رفع و در همان سال با تغییرات اندکی در نمونه اولیه، صندلی بازودار با ابعاد 75×45×55 با وزن 2300 گرم و تحمل وزن 100 کیلو به بازار عرضه شد.

 • 1396

  با افزایش تقاضا برای این نوع صندلی و حمایت بی¬دریغ مشتریان، گروه تولیدی توریست تحقیقات گسترده ای را جهت تولید نمونه باکیفیت¬تر و درخور برای مشتریان که تعداد آنها روزبروز افزون¬تر میشد شروع نمود. و بعد از مطالعه نواقص محصولات قبلی و نیاز و سلیقه مشتریان در سال 1396 گروه تولیدی توریست با ایجاد تغییرات اساسی و .... صندلی مدل .... را به بازار عرضه نمود.